Prekių katalogas

Kavos pupelės Tchibo "Barista Caffe Crema" 1 kg.

 • Kavos pupelės Tchibo "Barista Caffe Crema" 1 kg.

  Barkodas: 4046234928808

  Tchibo Barista Caffe Crema – Profesionali kokybė namams - tai "Tchibo Barista Caffe Crema". Tvariai užauginta ir rafinuota būgniniame degiklyje. Tchibo Barista Caffe Crema" pasižymi elegantišku kvapu, vaisinių uogų užuominomis ir švelniu kūnu. Kavos pupelės gaunamos iš Brazilijos ir, priklausomai nuo sezono, papildomos iš Lotynų Amerikos surinktomis pupelėmis. Dėl specialaus skrudinimo ir ilgo skrudinimo kavos pupelės įgauna unikalų skonį ir charakterį.

  Intensyvumas
  5/10
  Saldumas
  7/10
  Kremiškumas
  5/10
  Gamintojas
  Kavos tipas
  Kavos pupelės
  Pupelių tipas
  100% Arabika
  Kavos ypatybė
  Fair Trade
  Skrudinimo lygis
  Vidutinis
  Kavos regionas
  Centrinė Amerika, Pietų Amerika
  Kavos kiekis
  1 kg
  Skrudinimo šalis
  Vokietija
 • Tchibo Barista Caffe Crema 100% arabica
  "Tchibo Barista Caffe Crema" kavos pupeles sudaro 100 % arabikos kavos pupelės. Šiai švelnesnei kavai gaminti "Tchibo" pasirinko arabikos kavos pupeles, nes arabikos kava yra šiek tiek švelnesnė už robustos kavą. Arabikos kavos pupelės kruopščiai surenkamos ir perdirbamos į vertingą "Tchibo" produktą!

  Tchibo Barista Caffe Crema Fairtrade kava
  Kava "Tchibo Barista Caffe Crema" yra sertifikuota "Fairtrade" logotipu. Pupelės yra 100 % sąžiningos prekybos! "Tchibo" svarbu, kad jie prisidėtų prie kavos augintojų, darbuotojų ir šeimų gyvenimo ir darbo sąlygų gerinimo. Sąžininga prekyba reiškia socialinių, ekologinių ir ekonominių standartų laikymąsi. Ūkininkai gauna minimalias kainas su sąžiningos prekybos priemoka už darbo sąlygų gerinimą. 

  Prekių nuotraukos skirtos tik iliustraciniams tikslams ir yra pavyzdinės. 
 • NAUJIENLAIŠKIS

  Informacija

  Užsisakę naujienlaiškį pirmieji gausite infrmacią apie naujas kavas ar nuolaidas