Prekių katalogas

Kavos Pupelės "Peru Single Origin" 1kg.

 • Kavos Pupelės "Peru Single Origin" 1kg.

  Barkodas: 4770201041
  Kaina 26 
  Pirkite 6 vnt. ar daugiau po 22.10/vnt. Sutaupykite nuo 23.40 ar dar daugiau
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Į krepšelį 
  Pirkdami galite gauti 260 taškų.

  Peru Single Origin - kava yra viena iš žinomiausių ir geriausių Peru kavų. Ji yra auginama 1550-1850 metrų virš jūros lygio Yanesha regione, kur yra idealios sąlygos kavos auginimui. Peru Yanesha kavos pupelės turi ryškų ir unikalų skonį, kurį sudaro subtilios vaisių ir medaus natos. Taip pat gali būti pastebimi riešutų ir karamelės skoniai. Peru Yanesha kava yra labai gerai subalansuota ir turi švelnų, bet sodrų skonį.

  Intensyvumas
  7/10
  Saldumas
  7/10
  Kremiškumas
  7/10
  Gamintojas
  Kavos Žinovai
  Pupelių tipas
  Rūšinė kava
  Skrudinimo lygis
  Vidutinis
 • Peru Yanesha kavos ūkiai yra labai atsakingi ir atsižvelgia į aplinkosaugos reikalavimus, todėl Peru Yanesha kava yra puiki pasirinktis tiems, kurie nori pirkti atsakingai paruoštą produktą. Be to, Peru Yanesha kava yra labai universali, kuris gali būti paruošta įvairiais būdais, tokiais kaip espresso arba filtras, ir tinka gaminti tiek šaltai, tiek karštai kavai.

  Peru Yanesha kava yra viena iš geriausių Peru kavų, turinti ryškų ir unikalų skonį su subtiliais vaisių, medaus, riešutų ir karamelės aromatais. Ji yra labai gerai subalansuota ir švelnus skonio, bei yra puiki pasirinktis tiems, kurie nori pirkti atsakingai paruoštą produktą. 

  Prekių nuotraukos skirtos tik iliustraciniams tikslams ir yra pavyzdinės. 
 • NAUJIENLAIŠKIS

  Informacija

  Užsisakę naujienlaiškį pirmieji gausite infrmacią apie naujas kavas ar nuolaidas