Prekių katalogas

Sirupas MONIN Arbūzų skonio 0.25l

 • Sirupas MONIN Arbūzų skonio 0.25l

  3.99
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Į krepšelį 
  Pirkdami galite gauti 39,9 taškus.

  Sirupas MONIN Arbūzų skonio - Sultingas ir saldus arbūzas yra mėgstamiausias vasaros iškylų ​​vaisius, kurį dabar galima įsigyti ištisus metus. Naudokite MONIN klasikinį arbūzų sirupą, kad suteiktumėte sultingo saldumo limonadams, limeadams, margaritoms ir kt. 

  Gamintojas
  Monin
 • MONIN sirupai yra žinomi visame pasaulyje ir pripažįstami geriausių kavos virėjų, miksologų ir kokteilių meistrų. MONIN produktų įvairovė leidžia rinktis iš daugybės skonių, ekperimentuojant su skoniais ir spalvomis. MONIN sirupai yra natūralūs, jų gaminimo technologija yra nuolatos tobulinama, siekiant išlaikyti nepriekaištingą kokybę ir atitikti klientų lūkesčius.

  Sudėtis: Grynas cukranendrių cukrus, vanduo, natūralūs skoniai, natūralus arbūzo skonis, jūros druska, daržovių sultys (spalva), citrinų rūgštis.

  Specifikacija: Be alergenų, be pieno produktų, be glitimo, halal, košerinis, be dirbtinių spalvų, be dirbtinių skonių, be dirbtinių ingredientų, be dirbtinių konservantų, be dirbtinių saldiklių, be GMO, švari etiketė, augalinis