Prekių katalogas

Sirupas MONIN Arbūzų skonio 0.25l

 • Sirupas MONIN Arbūzų skonio 0.25l

  Barkodas: 3052911234972

  Sirupas MONIN Arbūzų skonio - Sultingas ir saldus arbūzas yra mėgstamiausias vasaros iškylų ​​vaisius, kurį dabar galima įsigyti ištisus metus. Naudokite MONIN klasikinį arbūzų sirupą, kad suteiktumėte sultingo saldumo limonadams, limeadams, margaritoms ir kt. 

  Gamintojas
 • MONIN sirupai yra žinomi visame pasaulyje ir pripažįstami geriausių kavos virėjų, miksologų ir kokteilių meistrų. MONIN produktų įvairovė leidžia rinktis iš daugybės skonių, ekperimentuojant su skoniais ir spalvomis. MONIN sirupai yra natūralūs, jų gaminimo technologija yra nuolatos tobulinama, siekiant išlaikyti nepriekaištingą kokybę ir atitikti klientų lūkesčius.

  Sudėtis: Grynas cukranendrių cukrus, vanduo, natūralūs skoniai, natūralus arbūzo skonis, jūros druska, daržovių sultys (spalva), citrinų rūgštis.

  Specifikacija: Be alergenų, be pieno produktų, be glitimo, halal, košerinis, be dirbtinių spalvų, be dirbtinių skonių, be dirbtinių ingredientų, be dirbtinių konservantų, be dirbtinių saldiklių, be GMO, švari etiketė, augalinis

  Prekių nuotraukos skirtos tik iliustraciniams tikslams ir yra pavyzdinės. 
 • NAUJIENLAIŠKIS

  Informacija

  Užsisakę naujienlaiškį pirmieji gausite infrmacią apie naujas kavas ar nuolaidas