Prekių katalogas

Sirupas MONIN Žaliųjų citrinų skonio 0.7l

 • Sirupas MONIN Žaliųjų citrinų skonio 0.7l

  Barkodas: 3052910056407

  Sirupas MONIN Žaliųjų citrinų skonio - Gaivinantis, sultingas žaliųjų citrinų skonis yra kai kurių populiariausių pasaulyje gėrimų pagrindas. Mūsų žaliųjų citrinų sirupas pasižymi stipria žaliųjų citrinų žievelės kvapu ir saldžiu, rūgštiniu laimo sulčių gaivumu, puikiai tinka mojito, margaritas ir kt. 

  Gamintojas
  Monin
 • MONIN sirupai yra žinomi visame pasaulyje ir pripažįstami geriausių kavos virėjų, miksologų ir kokteilių meistrų. MONIN produktų įvairovė leidžia rinktis iš daugybės skonių, ekperimentuojant su skoniais ir spalvomis. MONIN sirupai yra natūralūs, jų gaminimo technologija yra nuolatos tobulinama, siekiant išlaikyti nepriekaištingą kokybę ir atitikti klientų lūkesčius.

  Sudėtis: Grynas cukranendrių cukrus, vanduo, citrinų rūgštis, natūralūs skoniai, natūralus kalkių skonis, beta karotinas (spalva).

  Specifikacija: Be alergenų, be pieno produktų, be glitimo, halal, košerinis, be dirbtinių spalvų, be dirbtinių skonių, be dirbtinių ingredientų, be dirbtinių konservantų, be dirbtinių saldiklių, be GMO, švari etiketė, augalinis

  Prekių nuotraukos skirtos tik iliustraciniams tikslams ir yra pavyzdinės. 
 • NAUJIENLAIŠKIS

  Informacija

  Užsisakę naujienlaiškį pirmieji gausite infrmacią apie naujas kavas ar nuolaidas