Prekių katalogas

Kolekcinė malta kava ILLY "Classico" 250g.

 • Kolekcinė malta kava ILLY "Classico" 250g.

  Barkodas: 8003753920191

  illy Art Collection mažus ir kasdienius daiktus paverčia meno kūriniais... Žymiausi šiuolaikinio meno kūrėjai kiekvienais metais preciziškai dekoruoja ribotą kiekį ILLY kavos skardinių.

  Šiais metais pristatoma illy Art Collection – žymaus Afrikos menininko Pascale Marthine Tayou kūryba. 

  Intensyvumas
  6/10
  Saldumas
  8/10
  Kremiškumas
  7/10
  Kavos tipas
  Malta kava
  Gamintojas
  Kavos regionas
  Afrika, Brazilija, Centrinė Amerika
  Skrudinimo lygis
  Vidutinis
  Pupelių tipas
  100% Arabika
  Malimo rupumas
  Vidutinis
  Skrudinimo šalis
  Italija
  Kavos kiekis
  250 g
 • Šiais metais pristatoma illy Art Collection – žymaus Afrikos menininko Pascale Marthine Tayou kūryba, kurioje atsispindi kaukės motyvai, simbolizuojantys skirtingas asmens tapatybes, o spalvų gama nusako įvairių šalių ir kultūrų gyvenimo atspindį, pilną naujų galimybių bei potyrių.

  Pascale Marthine Tayou menininkas kelią pradėjo 10-ojo dešimtmečio viduryje pristatant savo meninius kūrinius Kamerūne, gimtuosiuose miestuose Jaundėje ir Dualoje, o kiek vėliau jo ekspozicijos buvo matomos ir tokiose parodose kaip Documenta ar Venecijos bienalėje. Menininko harmoningi bei unikalūs šedevrai dažnai kuriami iš labai skirtingų medžiagų, tokių kaip stiklas, kreida, mediena, geležis plastikiniai maišeliai – neretai jie apibūdinami net kaip tiltas jungiantis dvi, itin skirtingas, bet turinčias panašumų kultūras – Afrikos bei Europos. Dominuojantys afrikietiški motyvai kūriniuose atspindi menininko vieną pagrindinių įkvėpimo šaltinių – spalvingą bei įvairiapusišką Afrikos gyvenimo kasdienybę.

   

  Pascale Marthime Tayou darbai tai ne tik spalvų gama bei medžiagų harmonija, tačiau ir skleidžiama žinutė į gyvenimo patyrimus, galimybes bei platesnį požiūrį. 

  Prekių nuotraukos skirtos tik iliustraciniams tikslams ir yra pavyzdinės. 
 • NAUJIENLAIŠKIS

  Informacija

  Užsisakę naujienlaiškį pirmieji gausite infrmacią apie naujas kavas ar nuolaidas