Prekių katalogas

JURA pieno šaldytuvas Cool Control 1l

 • JURA pieno šaldytuvas Cool Control 1l

  Cool Control – 4 °C pienas tobulai kavai ruošti
  Iš vidaus ir iš išorės atnaujintas „Cool Control“ užtikrina dar geresnį madingų kavos gėrimų su pienu skonį. Pažangus pieno šaldytuvas pamalonins ne tik reikliausių kavos mylėtojų skonį, bet ir akį. Ideali 4 °C laipsnių pieno temperatūra ir optimali švara leis nepriekaištingai paruošti bet kokios rūšies kavos gėrimą. Elegantiškas dizainas, patvarios medžiagos, aukštos kokybės aliuminio detalės ir patogus valdymas „Cool Control“ šaldytuvą paverčia tobulu priedu, tinkančiu bet kuriam automatinam kavos aparatui. 

  Gamintojas
  JURA
 • Genialus dizainas
  „Cool Control“ yra klasikinio JURA dizaino, tobulai derančio prie paprasto valdymo ir optimalios švaros. „Cool Control“ pagamintas iš aukščiausios kokybės medžiagų, jis pasižymi tvirtu aukštos kokybės aliumininiu dangčiu ir elegantiškomis ventiliacijos angomis. Švarių linijų minimalistinė stilistika leidžia 1,0 l „Cool Control“ priderinti prie bet kokio JURA kavos aparato.

  Tobulas pienas
  Su „Cool Control“ kaskart paruošite tobulų kavos gėrimų, pvz., kavą su pienu su aksomine pieno puta. Šiam tikslui palaikoma optimali 4°C pieno temperatūra. Prietaisas taip pat apsaugo nuo taškymosi ruošiant kavą. Nuolatinis bevielis ryšys* tarp „Cool Control“ ir automatinio kavos aparato bei nauja integruota lygio indikatoriaus funkcija leis naudotojui laiku pranešti, kada šaldytuvą reikia pripildyti pieno.

  *Naudojant belaidį siųstuvą (pasirenkamas) „Cool Control“ suderinamas su visais JURA automatiniais kavos gėrimų aparatais su „Smart Connect“. 

  Maksimalus patogumas
  Pieno galima įpilti lengvai ir greitai, neišėmus pieno konteinerio, skaitmeninio temperatūros ekrano ir konteineriui tobulai pritaikyto užspaudžiamo aliumininio dangčio, todėl naudoti jį labai lengva ir nepaprastai patogu. 

  Optimali higiena
  Tobulai tinkančios jungtys užtikrina optimalią pieno švarą – nuo „Cool Control“ iki puodelio. Nuo aukštos kokybės nerūdijančiojo plieno konteinerio iki siurbimo vamzdelio – visus su pienu besiliečiančius komponentus galima plauti indaplovėje, todėl juos valyti labai lengva:

  • nerūdijančiojo plieno konteineris
  • silikoninis žiedas
  • dangtis
  • metalinis vamzdelis
  • adapteris  

  Prekių nuotraukos skirtos tik iliustraciniams tikslams ir yra pavyzdinės. 
 • NAUJIENLAIŠKIS

  MŪSŲ PARDUOTUVĖS

  VILNIUJE
  V. Pociūno g. 8, Vilnius, (PC Vilnius Outlet) priešais RIMI kasas

   

  KLAIPĖDOJE
  H.Manto 90-1, Klaipėda, (PC STUDLENDAS) priešais IKI kasas