Prekių katalogas

Puodelių šildytuvas JURA S

 • Puodelių šildytuvas JURA S

  Barkodas: 7610917241750
  Kaina 119  su PVM
  Šią prekę turime sandėlyje.

  Pristatysime per 1-2 darbo dienas

  Neužilgo ši prekė vėl bus prekyboje
  Pirkdami galite gauti 1190 taškų.

  Aukštesnio lygio kavos gėrimo patirtis su iš anksto pašildytais puodeliais
  Baristos rekomenduoja visada iš anksto pašildyti porcelianinius puodelius. Supylus į šaltą puodelį, ką tik paruoštos kavos temperatūra gali sumažėti net 10 laipsnių. Kad kavos aromatas visiškai atsiskleistų, būtina užtikrinti tinkamą puodelio temperatūrą. 

  Gamintojas
  JURA
 • JURA praktiškas ir nedidelis puodelio šildytuvas yra puikus priedas prie bet kurio automatinio kavos aparato. Puodelių šildytuve S palaikoma pastovi maždaug 55 C jame sudėtų puodelių temperatūra. Dangtis taip pat išlaiko šilumą ir taip taupo energiją. 

  Paprastas, išmanus ir vietą taupantis dizainas
  Vos 13,9 x 19,9 x 25,8 cm dydžio puodelių šildytuvas S lengvai tilps bet kur. Šis paprastas, tačiau elegantiškas bet kokio automatinio kavos aparato priedas bus paruoštas veikti vos paspaudus įjungimo / išjungimo mygtuką. 

  Sumaniai išnaudota erdvė
  Puodelių šildytuvo S talpa labai patogi naudoti namuose, nes jame telpa iki aštuonių espresso puodelių (57 mm skersmens), šešių coffee puodelių (66 mm skersmens) arba keturių cappuccino puodelių (90 mm skersmens). 

  Tobula puodelio temperatūra
  Puodelių šildytuve S palaikoma pastovi maždaug 55 C jame sudėtų puodelių temperatūra. Dangtis taip pat išlaiko šilumą ir taupo energiją. Iki tobulos temperatūros pašildytuose puodeliuose jūsų kavos gėrimai bus aromatingesni nei iki šiol, nesvarbu, ar tai fiery espresso, ar creamy cappuccino. 

  Prekių nuotraukos skirtos tik iliustraciniams tikslams ir yra pavyzdinės. 
 • NAUJIENLAIŠKIS

  MŪSŲ PARDUOTUVĖS

  VILNIUJE
  V. Pociūno g. 8, Vilnius, (PC Vilnius Outlet) priešais RIMI kasas

   

  KLAIPĖDOJE
  H.Manto 90-1, Klaipėda, (PC STUDLENDAS) priešais IKI kasas