Prekių katalogas

JURA pieno šaldytuvas Cool Control Black 0.6l

 • JURA pieno šaldytuvas Cool Control Black 0.6l

  Barkodas: 7610917241613
  Kaina 169  su PVM

  Pristatysime per 1-2 darbo dienas

  Neužilgo ši prekė vėl bus prekyboje
  Pirkdami galite gauti 1690 taškų.

  „Cool Control“ – optimalus šaldymas užtikrina puikius rezultatus
  Patobulinus „Cool Control“ techninę pusę ir išvaizdą, dabar dar maloniau mėgautis populiariais gėrimais su pienu. Naujoviškas pieno šaldytuvas ne tik lepina puikiu skoniu, bet ir stilingai atrodo.

  Gamintojas
  JURA
 • Ideali iki 4 °C atšaldyto pieno temperatūra ir optimali švara leis nepriekaištingai paruošti bet kokios rūšies kavos gėrimą su pienu. Elegantiškas pailgos formos dizainas, patvarios medžiagos, aukštos kokybės aliuminio detalės ir optimalus patogumas šaldytuvą „Cool Control“ paverčia tobulu priedu, tinkančiu bet kuriam automatinam kavos aparatui. 

  Sumanus erdvės išnaudojimas
  Elegantiško dizaino „Cool Control“ galima naudoti nedidelėse erdvėse. Naujoviškas ir siauras pieno šaldytuvas yra kompaktiškų matmenų, todėl tilps bet kokioje vietoje, net mažoje virtuvėlėje. 

  Elegantiškas dizainas
  „Cool Control“ pasižymi klasikiniu JURA dizainu. Aukščiausios kokybės medžiagos, iš 1,5 mm storio nerūdijančiojo plieno plokštės pagamintas dangtelis ir elegantiškos ventiliacijos angos pabrėžia charakteringą „Cool Control“ dizainą. Dėl švarių linijų ir minimalistinės stilistikos 0,6 l „Cool Control“ puikiai derės prie bet kurio JURA kavos aparato. 

  Tobulai paruoštas pienas
  Naudodami „Cool Control“, galite paruošti šviežią smulkios tekstūros pieno putą gundantiems gėrimams, pavyzdžiui, kavai „flat white“, o rezultatas kiekvieną kartą bus tobulas. Pienas laikomas atšaldytas iki optimalios 4 °C temperatūros. Lygio indikatorius naudotojui nurodo, kada šaldytuvą reikia pripildyti pieno. 

  Nesudėtingai palaikoma higiena
  Tikslūs sujungimo įtaisai užtikrina nepralaidžias orui jungtis tarp pieno konteinerio, pieno vamzdelio ir pieno purkštuko. Kadangi šį mechanizmą lengva prijungti ir atjungti vos keliais veiksmais, optimali higiena palaikoma tiek ruošiant kavos gėrimus su pienu, tiek vėliau atliekant automatinę pieno sistemos valymo procedūrą. Nerūdijančiojo plieno indą, siurbimo vamzdelį ir adapterį galima plauti indaplovėje, todėl neteks gaišti laiko norint juos tobulai išvalyti. 

  Prekių nuotraukos skirtos tik iliustraciniams tikslams ir yra pavyzdinės. 
 • NAUJIENLAIŠKIS

  MŪSŲ PARDUOTUVĖS

  VILNIUJE
  V. Pociūno g. 8, Vilnius, (PC Vilnius Outlet) priešais RIMI kasas

   

  KLAIPĖDOJE
  H.Manto 90-1, Klaipėda, (PC STUDLENDAS) priešais IKI kasas