Prekių katalogas

Vandens filtras JURA CLARIS Smart+ 3 vnt.

 • Vandens filtras JURA CLARIS Smart+ 3 vnt.

  Barkodas: 7610917242337
  Kaina 46.99  su PVM
  Šią prekę turime sandėlyje.

  Pristatysime per 1-2 darbo dienas

  Neužilgo ši prekė vėl bus prekyboje
  Pirkdami galite gauti 469,9 taškus.

  Išmanusis vandens filtras su papildomu „pliusu“
  Kavos sudėtyje yra 98 proc. vandens. Tad norint paruošti išskirtinio skonio kavą, labai svarbu naudoti aukščiausios kokybės vandenį. JURA siūlo novatorišką vandens filtrą „CLARIS Smart+“. Vandens filtravimo technologija užtikrina geresnę kavos aparato higieną, pradedant nuo vandens talpos. Rinkdamiesi „CLARIS Smart+“ padidinsite savo kavos aparato apsaugą ir aparato eksploatavimo trukmę, kad kiekvieną kartą galėtumėte mėgautis tobulu kavos puodeliu. 

  Gamintojas
  JURA
  Priežiūros tipas
  Filtras
 • Apatinėje filtro kasetės „CLARIS“ dalyje yra natūralių veikliųjų medžiagų kapsulė, stabilizuojanti vandenį talpoje ir mažinanti kalkių nuosėdų susidarymą vandens talpos dugne. Ji veikia natūralaus vandens judėjimo talpoje dėka – vanduo nuolat švelniai teka per kapsulę, nenaudojant papildomos energijos ar specialaus mechanizmo. Kaip ir anksčiau, viršutinėje filtro kasetės „CLARIS“ dalyje naudojami jonų mainai ir aktyvioji anglis, pasitelkiant aukštyn kylančio srauto principą, kad būtų išfiltruotas tikslus, tobulam kavos puodeliui reikalingas, vandens kiekis.

  Dėl RFID technologijos kavos aparatas automatiškai įjungia atitinkamą režimą aptikęs įstatytą vandens filtrą. Aparatas nuolat kaupia informaciją apie filtro naudojimą ir įspėja naudotoją, kai baigiasi filtro resursai. Todėl filtrą ne tik lengviau pakeisti nei anksčiau, bet ir užtikrinamas optimalus filtro „CLARIS Smart+“ efektyvumas.

  Dar geresnė higiena ir švara
  „CLARIS Smart+“ sustiprina išbandytą ir ištestuotą profesionalų aukštyn kylančio srauto principą, kuris kiekvieną kartą ruošiant kavą išfiltruoja tikslų reikiamą vandens kiekį. O koks filtro „pliusas“? Dėl natūralaus vandens judėjimo jis nuolat švelniai teka per kapsulę ir vandenį stabilizuoja per sąlytį. To rezultatas – mažiau kalkių nuosėdų ir maksimali švara vandens talpoje.

  Tinka bet kokiam vandentiekio vandeniui filtruoti
  Dėl inovatyvios filtravimo formulės filtro kasetės tinka bet kokiam vandentiekio vandeniui visame pasaulyje. Itin veiksmingos filtravimo granulės nuolat filtruoja kalcio karbonatą iki optimalaus lygio (net esant žemam vandens kietumo lygiui) ir efektyviau nei bet kada anksčiau sumažina kenksmingų ir skonį bloginančių medžiagų, pavyzdžiui, chloro, kiekį. Granulės sulaiko svarbius mineralus ir fluoridus, kurie padeda perteikti skonį. Optimaliai stabilizuojant kalcio karbonato kiekį vandens talpoje ir efektyviai filtruojant vandenį, ruošiant kavą, užtikrinama optimali higiena ir vandens kokybė tobulam kavos aromatui.

  Automatinis filtro aptikimas
  Moderni JURA RFID technologija užtikrina nuolatinį ryšį tarp filtro ir kavos aparato. Bet kuris kavos aparatas, kuriame įrengta išmanioji vandens sistema (I.W.S.®), automatiškai aptinka įstatytą filtrą, įjungia filtravimo režimą ir paleidžia plovimo programą. Kai baigiasi filtro resursas, kavos aparatas praneša, jog metas keisti filtrą. Nepakeitus filtro, kavos aparatas įjungia nukalkinimo režimą. Po tam tikro laiko pasirodo pranešimas, jog metas nukalkinti kavos aparatą. Kavos aparatą galima nukalkinti tik išėmus filtrą, todėl nėra rizikos suklysti nesupratus komandos.

  Padovanokite sau ir savo JURA kavos aparatui vandens filtrą „CLARIS Smart+“ ir įsitikinkite daugybe jo teikiamų privalumų. Mes siūlome trijų filtrų rinkinį už itin patrauklią kainą. Išbandykite unikalią higieną ir tikrai išskirtinę kavą naujoje dimensijoje. 

  * CLARIS Smart tinka šiems kavos aparatams su Išmaniąja Vandens Sistema (I.W.S.®):

  Z8 / Z6 / J6 / J600 / S8 / S80 / E8 / E80 / E800 / E6 / E60 / E600 / D6 / D60 / D600 / D4 / ENA 8 / WE 6 / WE 8 

  Prekių nuotraukos skirtos tik iliustraciniams tikslams ir yra pavyzdinės. 
 • NAUJIENLAIŠKIS

  MŪSŲ PARDUOTUVĖS

  VILNIUJE
  V. Pociūno g. 8, Vilnius, (PC Vilnius Outlet) priešais RIMI kasas

   

  KLAIPĖDOJE
  H.Manto 90-1, Klaipėda, (PC STUDLENDAS) priešais IKI kasas