Prekių katalogas

2-jų ciklų valymo tabletės JURA 25 vnt.

 • Kraunamos nuotraukos

  2-jų ciklų valymo tabletės JURA 25 vnt.

  30.99
  Pirkite nuo 2 iki 5 vnt. po 29.99/vnt. Sutaupykite nuo 2  iki 5 
  Pirkite 6 vnt. ar daugiau po 28 /vnt. Sutaupykite nuo 17.94 ar dar daugiau
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Į krepšelį 
  Lizingo skaičiuoklės
  • gf
  • ml
  Skaičiuojama...

  Efektyvus valymas, ilgalaikė apsauga
  Norint išlaikyti aukštą ruošiamos kavos kokybę tinkama automatinio kavos aparato priežiūra ir higienos laikymasis yra labai svarbu.

  Visi JURA kavos aparatai turi specialios priežiūros nereikalaujantį kavos plikymo mazgą, kurį automatinė programa išvalo paspaudus mygtuką. 

  Gamintojas
  JURA
  Priežiūros tipas
  Valymo tabletės
  Ciklai
  25
 • JURA tyrimų komanda sukūrė išskirtinę valymo tabletę, kuri turi valymo ir apsaugojimo poveikį. Naujoji 2–jų ciklų valymo tabletė ne tik išvalys kavos aparatą, bet ir apsaugos nuo intensyvaus riebalų kaupimosi kavos aparate. Valymo programa paleidžiama tiesiog paspaudus mygtuką.

  I ciklas, valymas:
  Dėl specialios cheminės formulės kavos riebalų ir tirščių likučiai yra nuvalomi, o vanduo pakaitinamas iki 80 °C temperatūros ir švariai nuplaunamas kavos ruošimo mazgų paviršius.

  II ciklas, apsauga:
  Specialūs aktyvūs ingredientai padengia kavos ruošimo mazgų paviršius ir ilgam apsaugo nuo kavos riebalų ir tirščių kaupimosi.

  Rezultatas:
  Higieniškai išvalytas automatinis kavos aparatas, pasiruošęs gaminti kokybišką kavą vieno mygtuko paspaudimu.

  Automatinio JURA kavos aparato priežiūrai naudokite originalias JURA valymo tabletes. Tik originalios tabletės yra idealiai pritaikytos automatinei valymo programai. 

  TÜV sertifikatu patvirtinta higiena
  Tarptautinė testavimo organizacija TÜV Rheinland, vadovaudamasi griežtais kriterijais, JURA kavos aparatus įvertino kaip ypač higieniškus. Tai reiškia, kad JURA priežiūros priemonės, kurių formulės tobulai pritaikytos prie elektroniniu būdu valdomų programų, kiekvienam JURA kavos aparatui užtikrina TÜV sertifikatą atitinkantį higienos ir švaros lygį.

  Efektyvi valymo programa – ilgalaikei apsaugai
  Elektroniniu būdu valdomos integruotos valymo programos ir dvifazės valymo tabletės patikimai pašalina kavos riebalus, susikaupusius tarp kavos ruošimo mazgo ir kavos piltuvėlio. Visi vamzdeliai ne tik nuvalomi, bet ir padengiami specialiu sluoksniu, kurio efektyvumas išlieka ilgai, o kavos riebalai kaupiasi lėčiau. Ir visa tai vyksta vos paspaudus mygtuką – naudotojui nė nereikia pasiekti aparto vidaus.