Prekių katalogas

Žalioji arbata Skonis ir Kvapas Šilko Gija 15 vnt. maišelių

 • Žalioji arbata Skonis ir Kvapas Šilko Gija 15 vnt. maišelių

  Barkodas: 4771586244718

  Kiniškų žaliųjų arbatų ir ulongų mišinys, kuris itin patinka pradedantiems žaliųjų arbatų mėgėjams – arbata dėl savo aromato turi saldumo poskonį net ir neįdėjus į ją cukraus, mažiau linkusi apkarsti. Ši žalioji arbata švelniai tonizuoja, todėl tai gali būti sveikesnė kavos alternatyva. Be to, ji praturtinta gerųjų žaliosios arbatos savybių: gausu polifenolių, kurie lėtina senėjimo procesus bei saugo nuo žalingo aplinkos poveikio, padeda stiprinti širdies veiklą, palaikyti tinkamą kūno svorį.

  Gamintojas
  Arbatos tipas
  Mišeliuose
  Grynasis kiekis
  45 g
 • Geriant birią arbatą ritualo džiugesį gali slopinti kimbančių, šlapių arbatžolių iškrapštymas iš tinklelio, puodelio ar arbatinuko. O ir norint pasimėgauti kokybiška biria arbata dažnai reikia skirti tam kiek daugiau laiko bei dėmesio.

  Biri arbata šilkinėse piramidėse – kokybiška, nesmulkinta ir puikiai atpažįstama jūsų skonių receptorių. Tokia pati, kaip arbatos parduotuvėje.

  Patogus pasirinkimas pasiimti kokybišką arbatos puodelį važiuojant automobiliu, vaikščiojant parko takais, laukiant autobuso stotelėje ar įdėti vaikams į mokyklą. 

  Prekių nuotraukos skirtos tik iliustraciniams tikslams ir yra pavyzdinės. 
 • NAUJIENLAIŠKIS

  MŪSŲ PARDUOTUVĖS

  VILNIUJE
  V. Pociūno g. 8, Vilnius, (PC Vilnius Outlet) priešais RIMI kasas

   

  KLAIPĖDOJE
  H.Manto 90-1, Klaipėda, (PC STUDLENDAS) priešais IKI kasas