Prekių katalogas

Juodoji arbata Skonis ir Kvapas Earl Grey 15 vnt. maišelių

 • Juodoji arbata Skonis ir Kvapas Earl Grey 15 vnt. maišelių

  Barkodas: 4771586244701

  Tradicinė juodoji aromatinė arbata, išpopuliarėjusi D. Britanijoje karalienės Viktorijos laikais, išsiskiria gaiviu bei subtiliu skoniu, kurį suteikia natūralus bergamočių aliejus, spaudžiamas iš rūgščių citrusinių vaisių žievelės. Ši arbata itin mėgstama ne tik klasikinių skonių mėgėjų ar nearomatizuotas juodąsias arbatas mėgstančių, bet ir ieškantiems gaivesnių aromatų. Populiariausia mūsų juodoji arbata tonizuoja, padeda susikaupti bei išlaikyti dėmesį, kai to labiausiai reikia.

  Gamintojas
  Arbatos tipas
  Mišeliuose
  Grynasis kiekis
  45 g
 • Geriant birią arbatą ritualo džiugesį gali slopinti kimbančių, šlapių arbatžolių iškrapštymas iš tinklelio, puodelio ar arbatinuko. O ir norint pasimėgauti kokybiška biria arbata dažnai reikia skirti tam kiek daugiau laiko bei dėmesio.

  Biri arbata šilkinėse piramidėse – kokybiška, nesmulkinta ir puikiai atpažįstama jūsų skonių receptorių. Tokia pati, kaip arbatos parduotuvėje.

  Patogus pasirinkimas pasiimti kokybišką arbatos puodelį važiuojant automobiliu, vaikščiojant parko takais, laukiant autobuso stotelėje ar įdėti vaikams į mokyklą. 

  Prekių nuotraukos skirtos tik iliustraciniams tikslams ir yra pavyzdinės. 
 • NAUJIENLAIŠKIS

  MŪSŲ PARDUOTUVĖS

  VILNIUJE
  V. Pociūno g. 8, Vilnius, (PC Vilnius Outlet) priešais RIMI kasas

   

  KLAIPĖDOJE
  H.Manto 90-1, Klaipėda, (PC STUDLENDAS) priešais IKI kasas