Prekių katalogas

Automatinis pieno plaktuvas JURA Hot & Cold

 • Automatinis pieno plaktuvas JURA Hot & Cold

  Barkodas: 7610917240197
  Kaina 113.05  su PVM
  119  Sutaupykite 5.95 
  Pasiūlymas galioja iki 2024-05-07
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Pirkdami galite gauti 1130,5 taškų.

  Užburianti pieno putos magija
  Tiršta ir lengva pieno puta, tinkanti įvairiems gėrimams ruošti. Pirmą kartą JURA automatiniu pieno plaktuvu išplaktą šviežią aksominę pieno putą galima naudoti ruošiant šaltus kavos gėrimus su pienu, pavyzdžiui, populiariąją flat white.  

  Gamintojas
  JURA
 • Šis akimirksniu pieno putą išplakantis plaktuvas išsiskiria aiškia ir paprasta forma, sumaniu dizainu ir kruopščiai parinktomis medžiagomis, todėl jis ypač lengvai valdomas ir užtikrina optimalią higieną. Du priedus turintis plaktuvas leidžia vienu mygtuku paruošti šaltą, šiltą ir karštą pieną arba pieno putą.

  JURA automatinis pieno plaktuvas puikiai dera su bet kuriuo kavos aparatu ir yra nepakeičiamas pagalbininkas išskirtinių kavos gėrimų su pienu gerbėjams. Jis įkvepia naujiems atradimams ir atveria naują erdvę baristų kūrybinei išmonei atsiskleisti. 

  Platus gėrimų asortimentas
  Lengva ir tiršta pieno puta populiariems kavos gėrimams suteikia reikiamo gaivumo ir lengvumo, nesvarbu, ar būtų naudojama kaip baigiamoji puošybos detalė ar kaip pagrindinis ingredientas. Su automatiniu pieno plaktuvu galite paruošti stebuklingų šaltų, šiltų ir karštų gėrimų bet kuriuo metų laiku: žiemą gomurį pamalonins karštas šokoladas, pavasarį – vaisinis vėsus Romanoff, vasarą – gaivi šalta flat white, o rudenį – vėsi chai latte. Vaizduotei ribų nėra. Ruošdami išskirtinius gėrimus, įkvėpimo galite semtis iš pridėto receptų lapelio. 

  Šalta pieno puta vieno mygtuko spustelėjimu
  Tereikia vieną, du ar tris kartus spustelėti ergonomišką valdymo mygtuką, ir pieno talpoje pradedamas šalto, šilto ar karšto pieno plakimo procesas. Lengvai suprantamos atitinkamų spalvų piktogramos rodo pasirinktą gėrimą.

  Gerai apgalvotas dizainas
  Automatinio pieno plaktuvo išvaizda yra klasikinio JURA dizaino atspindys. Ne mažiau įspūdingi ir kiti jo privalumai – lengvas valdymas ir užtikrinamas aukštas higienos lygis. Šis prietaisas su malonia liesti, minkšta suėmimo danga ir elegantiškomis chromuotomis detalėmis nepaliks abejingų. Dėl lengvai prižiūrimų medžiagų, tokių kaip nerūdijantis plienas, ir apvalių formų plaktuvo talpą ypač lengva valyti. 

  Kompaktiška konstrukcija
  Pieno plakimo antgalį ir priedus galima lengvai sudėti į pagrindo vidų. Kompaktiškas (13 x 21 cm) automatinis pieno plaktuvas puikiai telpa bet kokioje virtuvinėje spintelėje. 

  Prekių nuotraukos skirtos tik iliustraciniams tikslams ir yra pavyzdinės. 
 • NAUJIENLAIŠKIS

  MŪSŲ PARDUOTUVĖS

  VILNIUJE
  V. Pociūno g. 8, Vilnius, (PC Vilnius Outlet) priešais RIMI kasas

   

  KLAIPĖDOJE
  H.Manto 90-1, Klaipėda, (PC STUDLENDAS) priešais IKI kasas