Prekių katalogas

Malta kava Dallmayr "Prodomo" 500g DE

 • Malta kava Dallmayr "Prodomo" 500g DE

  Barkodas: 4000508076688

  Kiekviename puodelyje galėsite mėgautis ypatingu, nepakartojamu Dallmayr Prodomo skoniu. Jo paslaptis - šviežiai surinktos kavos pupelės: tik iš subtiliausių augalų, augančių geriausių pasaulio auginimo regionų plynaukštėse. Iš Etiopijos atkeliauja rūšys, kurios ypatingai formuoja "Dallmayr Prodomo" kavos aromatą.

  Intensyvumas
  7/10
  Saldumas
  7/10
  Kremiškumas
  6/10
  Kavos tipas
  Malta kava
  Gamintojas
  Jacobs
  Kavos regionas
  Afrika, Azija, Centrinė Amerika, Etiopija, Pietų Amerika
  Skrudinimo lygis
  Vidutinis šviesus
  Pupelių tipas
  100% Arabika
  Malimo rupumas
  Vidutinis
  Skrudinimo šalis
  Vokietija
  Kavos kiekis
  500 g
 • Etiopijos plynaukštėse prinokusios raudonos kavos pupelės ilgą laiką buvo renkamos iš laukinių kavamedžių krūmų arba nedidelių žemės ūkio plantacijų. Tada jos tinkamai nuplaunamos. Etiopijos kavos pupelių mišinį padeda subalansuoti kava iš Azijos, Afrikos, Centrinės ir Pietų Amerikos.

  "Dallmayr Prodomo" sudėtyje yra stimuliuojančio kofeino, tačiau skrudinimo metu dėl specialaus rafinavimo ji netenka kartumo ir daugelio dirginančių medžiagų . Šio kruopštaus ir natūralaus proceso metu iš kavos ištraukiamos sunkiai pasisavinamos medžiagos, pavyzdžiui, kavos vaškas. Galutinis skrudinimas, kurio metu išryškėja visas aromatas, paverčia "Dallmayr Prodomo" aukščiausio lygio gėrimo malonumu net ir tiems, kurie paprastai jautriai reaguoja į kavą.

  Prekių nuotraukos skirtos tik iliustraciniams tikslams ir yra pavyzdinės. 
 • NAUJIENLAIŠKIS

  Informacija

  Užsisakę naujienlaiškį pirmieji gausite infrmacią apie naujas kavas ar nuolaidas