Prekių katalogas

Keraminis kavinukas Hario V60-02, juodas

 • Keraminis kavinukas Hario V60-02, juodas

  Barkodas: 4977642729780
  Kaina 26  su PVM
  Šią prekę turime sandėlyje.

  Pristatysime per 1-2 darbo dienas

  Neužilgo ši prekė vėl bus prekyboje
  Pirkdami galite gauti 260 taškų.

  Apdovanojimus pelnęs HARIO V60 yra patogus ir kompaktiškas 02 dydžio kavinukas, kurį renkasi kavos profesionalai ir entuziastai visame pasaulyje! 

  Gamintojas
  Kavavirės tipas
  Filtrinis kavinukas
  Tūris
  500 ml
 • Pakuotėje rasite:

  Keraminis kavinukas Hario V60-02, juodas - 1vnt.
  Plastikinis šaukštelis kavai - 1vnt. 

  2005 m. išleistas HARIO V60 yra mėgstamas visame pasaulyje kaip puikus įrankis, padedantis sukurti skirtingo skonio kavos ruošimo variantus. Dėl paprasto naudojimo jis yra puikus pradinis taškas žmonėms, besidomintiems specialia kava, o dėl jo universalumo galite tiksliai sureguliuoti kavos virimą pagal savo pageidavimus, išgaudami iš kavos pupelių visus gardžius skonius ir aromatus.
  V60 mėgsta baristos ir kavos entuziastai visame pasaulyje, jis ne kartą išbandytas ir patikrintas: Su V60 buvo laimėti 6 iš 10 pasaulio aludarių taurės čempionatų, ir tai vienintelis lašintuvas, laimėjęs daugybę kartų!

  1 V60 ypatybė: kūgio forma

  Dėl išskirtinės V60 kūgio formos kavos tirščių sluoksniai tampa storesni nei ant plokščio tradicinio trapecijos formos lašintuvo paviršiaus. Kūgio forma leidžia karštam vandeniui tekėti į centrą, todėl jis ilgiau liečiasi su kavos tirščiais ir užtikrina tinkamą skonio ir aromatinių medžiagų ekstrakciją iš kavos tirščių.

  V60 2 ypatybė: spiralinės briaunos

  Kai kava prisotinama, aukštos briaunos netrukdo jai plėstis, o tarp popieriaus ir lašintuvo sienelių susidaro oro sluoksnis. Dėl susuktų briaunų popierius ir lašintuvas nesulipsta vienas prie kito, todėl pro juos patenka oras ir kava gali tinkamai išsiplėsti. Tai skatina sklandų kavos ištraukimą.

  V60 3 funkcija: viena atskira skylė

  V60 dugne yra viena didelė skylė, o ne kelios mažesnės, pavyzdžiui, tradiciniuose trapecijos formos lašintuvuose. Tai leidžia filtravimo popieriaus galiukui išsikišti pro angą, todėl karšto vandens ištraukimas yra artimesnis audeklinio filtro ištraukimui, nes jo neriboja lašintuvas. Keičiant pilstymo greitį galima paruošti norimo skonio kavą - stipresnę ar lengvesnę.

  V60 buvo sukurtas siekiant užtikrinti prieinamumą, universalumą ir, svarbiausia, gaminti gerą kavą. Ir tai jis daro!

  Prekių nuotraukos skirtos tik iliustraciniams tikslams ir yra pavyzdinės. 
 • NAUJIENLAIŠKIS

  MŪSŲ PARDUOTUVĖS

  VILNIUJE
  V. Pociūno g. 8, Vilnius, (PC Vilnius Outlet) priešais RIMI kasas

   

  KLAIPĖDOJE
  H.Manto 90-1, Klaipėda, (PC STUDLENDAS) priešais IKI kasas