Prekių katalogas

Kavos pupelės Kavos Žinovai Espresso Italian Roast, 6 kg

 • Kavos pupelės Kavos Žinovai Espresso Italian Roast, 6 kg

  Barkodas: 4770201379569-6
  Kaina 96.85  su PVM
  (16.14 /vnt.)
  Šią prekę turime sandėlyje.

  Pristatysime per 1-2 darbo dienas

  Neužilgo ši prekė vėl bus prekyboje
  Pirkdami galite gauti 968,5 taškus.

   NAUJA ILGIAU AROMATĄ IŠLAIKANTI PAKUOTĖ 

  ITALIJA KVEPIANTI KAVA

  Pasimėgaukite nepakartojamu skonio malonumu, kuris būdingas Italijai, kur harmoningas vidutiniškai skrudintų arabikos ir robustos pupelių derinys sukuria nepakartojamą patirtį. Leiskitės į pojūčių kelionę, kurią puošia sudėtingos dekadentiško juodojo šokolado, aksominės karamelės, guodžiančios skrudintų lazdyno riešutų šilumos ir viliojančios juodųjų vyšnių esencijos natos. Kiekvienas gurkšnis intensyviai apgaubia gomurį ir suteikia sodrų ir tvirtą skonį, kuris maloniai veikia pojūčius, palikdamas ilgai išliekantį, gilumu ir pasitenkinimu dvelkiantį poskonį. Mėgaukitės kiekvienu išskirtiniu gurkšniu, kai skonis peržengia paprasto malonumo ribas ir tampa skonio ir pojūčių simfonija.

  Intensyvumas
  7/10
  Saldumas
  8/10
  Kremiškumas
  9/10
  Gamintojas
  Kavos Žinovai
  Pupelių tipas
  Arabika ir Robusta
  Skrudinimo lygis
  Vidutinis
 • SKRUDINIMO MEISTRIŠKUMAS

  Kartu su mumis pasinerkite į sudėtingą kavos pasaulį, kuriame patirtis sklandžiai persipina su paslaptingumu. Skrudinimas, yra meistriškumo ir mokslinio tikslumo alchemija, ir mes didžiuojamės, kad ją įvaldėme. Į skrudinimą žiūrime pagarbiai ir atsidavusiai, suprasdami, kad tai ne tik procesas, bet ir amatas, reikalaujantis kruopštaus dėmesio ir tikros aistros. Kelionė prasideda, kai į mūsų sandėlį atkeliauja žalios, neskrudintos kavos pupelės, kurių kiekviena partija laukia savo individualaus apdorojimo. Mes vengiame vienodumo sąvokos, suprasdami, kad kiekvienas mišinys, rūšinės kilmės kava turi savo išskirtinį charakterį. Todėl mūsų patyrę skrudintojai kruopščiai derina tokius kintamuosius kaip temperatūra, trukmė ir stilius, pritaikydami kiekvieną skrudintą kavą taip, kad išryškėtų jos unikalios savybės ir kartu būtų laikomasi neabejotinų meistriškumo standartų. Po transformacinės kelionės skrudintuve pupelės greitai atvėsinamos ir mūsų išrankūs ekspertai atlieka daugybę juslinių vertinimų. Kiekvieną aromatą ir niuansą kruopščiai išnagrinėja, kad užtikrintų, jog skrudintos pupelės atitiktų numatytą skonio profilį, o tai liudija mūsų neabejingą įsipareigojimą kokybei. Kavos skrudinimo srityje nėra jokių trumpinimų ar kompromisų. Kiekviena kruopščiai paruošta partija ir kiekvienas skonio profilis yra kruopščiai puoselėjamas, todėl esame išskirtinės kavos, kruopščiai paskrudintos iki tobulumo, saugotojai.

   

  NAUJA ILGIAU AROMATĄ IŠLAIKANTI PAKUOTĖ

  Nauja kavos pakuotė su zip-lock technologija turi nemažai privalumų, o čia yra keli iš jų:

  1. Ilgalaikis šviežumas: Zip-lock technologija užtikrina, kad po kiekvieno naudojimo kavos pakuotė būtų hermetiškai uždaryta, išlaikant kavos šviežumą ilgesniam laikui. Tai leidžia išlaikyti kavos skonį ir aromatą nepakitę net po pakelio atidarymo.
    
  2. Lengva naudoti: Ši technologija leidžia patogiai atidaryti ir uždaryti pakuotę. Tiesiog suspauskite sluoksnį, kad uždarytumėte ar atidarytumėte pakuotę, ir jūsų kava bus saugi nuo oro ir drėgmės.
    
  3. Higieniškumas: Užsukant pakuotę su zip-lock, kava yra apsaugota nuo išorinių faktorių, tokių kaip dulkes, bakterijos ar kitos nešvaros, kurios gali paveikti jos skonį ir kokybę. Tai užtikrina, kad jūsų kava būtų higieniška ir saugi naudoti.
    
  4. Pakartotinio naudojimo galimybė: Dėl lengvo atidarymo ir uždarymo funkcijos kavos pakuotę su zip-lock galima lengvai atidaryti ir vėl uždaryti daugybę kartų. Tai reiškia, kad galite lengvai paimti reikiamą kiekį kavos ir po to vėl saugiai uždaryti pakuotę, kad kava išliktų šviežia ilgą laiką.

  Šie privalumai rodo, kad kavos pakuotė su zip-lock technologija yra patogi, funkcionali ir aplinkai draugiška sprendimo kavos mėgėjams. 

  Prekių nuotraukos skirtos tik iliustraciniams tikslams ir yra pavyzdinės. 
 • NAUJIENLAIŠKIS

  MŪSŲ PARDUOTUVĖS

  VILNIUJE
  V. Pociūno g. 8, Vilnius, (PC Vilnius Outlet) priešais RIMI kasas

   

  KLAIPĖDOJE
  H.Manto 90-1, Klaipėda, (PC STUDLENDAS) priešais IKI kasas