Prekių katalogas

Kavos pupelės Kavos Bankas "Mexico Organic" 1kg

 • Kraunamos nuotraukos
  18.99
  21.34 Sutaupykite 2.35
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Į krepšelį 
  Lizingo skaičiuoklės
  • gf
  • ml
  Skaičiuojama...

  Tai geriausia organinė kava, auginama Čiapas regione, Meksikoje. Kavamedžiai išsidėstę aukštumose tarp 1100 ir 1250 metrų virš jūros lygio. Kavos uogos yra kruopščiai atrenkamos, apdirbamos iki pergamento pupelės mažuose ūkiuose, kurie griežtai laikosi visų kokybės kontrolės etapų. Tada iš mažų ūkių, geriausios kokybės kava, yra superkama ir vežama į kitą vietą, kur džiovinama saulėje iki tam tikro drėgnumo. Tada dar kartą yra patikrinama kokybė prieš paruošiant kavą eksportui.

  Intensyvumas
  6/10
  Saldumas
  8/10
  Kremiškumas
  6/10
  Gamintojas
  Kavos Bankas
  Skrudinimo lygis
  Vidutinis
  Kavos ypatybė
  Ekologiška
  Pupelių tipas
  100% Arabika
 • Šios kavos augintojai ir eksportuotojai yra sertifikuoti šių organizacijų: IMO ir OCIA (JAV, organinio derliaus gerinimo tarptautinė organizacija)

  Tai yra labai ilgas ir brangus procesas augintojui pereiti visus inspekcijos reikalavimus ir gauti šį sertifikatą. Be to, gavus sertifikatą nereiškia, kad augintojas gali atsipūsti ir neprižiūrėti ūkio. Anaiptol, organinių produktų gamybos reikalavimai ne tik palaiko standartus, bet reikalauja tęstinio gerinimo ekologiniais aspektais.

  Kadangi šios kavos apdirbimo procesas yra pupelių plovimas, o po to džiovinimas saulėje, jos skonis yra švarus, lengvas ir subalansuotas.

  Kilmės šalis: Meksika

  Kavos rūšis 100% arabikos pupelės

  Regionas: Čiapas

  Arabikos veislė: Tipica, Bourbon ir caturra

  Skoninės savybės: kvapni, tiršto kūno kava su lengvu šokolado poskoniu ir gera rūgštele.