Prekių katalogas

Ąsotis pienui Barista & Co Barista Pro Pitcher Rose Brass 400 ml

 • Ąsotis pienui Barista & Co Barista Pro Pitcher Rose Brass 400 ml

  Barkodas: 5060433795992
  Kaina 22.99  su PVM
  Šią prekę turime sandėlyje.

  Pristatysime per 1-2 darbo dienas

  Neužilgo ši prekė vėl bus prekyboje
  Pirkdami galite gauti 229,9 taškus.

  Barista & Co Barista Pro Pitcher, sukurtas laimėti čempionatus, turi unikalios formos pilstymo snapelį, suvirintą nerūdijančiojo plieno rankeną ir plonesnį matuoklį - visa tai sukurta siekiant didžiausio tikslumo ir preciziškumo. 

  Gamintojas
  Tūris
  400 ml
 • Dhanas Tamangas yra 6 kartus latės meno čempionas, WLAC finalininkas ir knygos "Kavos menas" autorius. Pieno meistrai jau žino jo istoriją. Dalydamasis savo įspūdingais latte meno projektais, jis surinko daugiau nei 70 000 sekėjų "Instagram" tinkle ir padeda mums visiems tobulinti techniką, pateikdamas lengvai suprantamas pamokas.

  Galbūt nežinote, kad dar visai neseniai Dhanas Tamangas turėjo redaguoti ir pritaikyti pieno ąsočius pats sau... savo virtuvėje.

  Kai apie tai sužinojome, pagalvojome, kaip toks pieno meistras gali neturėti savo pieno ąsočio? Pažvelgėme į Dhano ąsotį, jis buvo gana kietas. Taigi jį paėmėme (jam sutikus). "Barista & Co" būstinėje 3D nuskenavome pieno ąsotį ir ėmėmės darbo, kad suprojektuotume ir sukurtume tai, su kuo Dhanas galėtų laimėti dar vieną latės meno čempionatą.

  Pristatome "Barista Pro Pitcher". Pagamintas pagal tikslias Dhano rankomis pritaikytų pieno ąsočių specifikacijas, pagamintas iš aukštos kokybės chirurginio plieno. Kad būtų išsaugotas autentiškumas, kiekvienas ąsotis gaminamas rankomis, naudojant plieno presą.

  Bendradarbiaudami su Dhan Tamang, sukūrėme ergonomišką rankeną, kuri padeda užtikrinti tikslumą. Ji tobulai suderinta su unikaliu pilstymo snapeliu, garantuojamas 0,1 mm tikslumas. Galiausiai, naudojame aukštos kokybės plieną, kuris yra patvarus ir tinkamas plauti indaplovėje.

  Tai profesionalus pieno ąsotis, kurį pamatysite JK baristų čempionatuose, "Latte Art" čempionatuose ir WLAC. Ar nenorėtumėte juo papildyti savo kolekcijos? 

  Prekių nuotraukos skirtos tik iliustraciniams tikslams ir yra pavyzdinės. 
 • NAUJIENLAIŠKIS

  MŪSŲ PARDUOTUVĖS

  VILNIUJE
  V. Pociūno g. 8, Vilnius, (PC Vilnius Outlet) priešais RIMI kasas

   

  KLAIPĖDOJE
  H.Manto 90-1, Klaipėda, (PC STUDLENDAS) priešais IKI kasas