Prekių katalogas

Kavos gėrimo kapsulės, tinkančios Nespresso kavos aparatams Gimoka Pistacchino 10 vnt.

 • Kavos gėrimo kapsulės, tinkančios Nespresso kavos aparatams Gimoka Pistacchino 10 vnt.

  Barkodas: 8003012015200
  Kaina 2.99  su PVM

  Pristatysime per 1-2 darbo dienas

  Neužilgo ši prekė vėl bus prekyboje
  Pirkdami galite gauti 29,9 taškus.

  Išbandykite kavos gėrimą, kuris dėl pistacijų tampa dar gardesnis. Šiame į kapučino panašiame gėrime vienoje kapsulėje yra viskas, ko reikia: kava, pienas ir skonis. 

  Kavos tipas
  Kavos kapsulės
  Kavos aparato tipas
  Nespresso®
  Gamintojas
  Gėrimo porcijų kiekis
  10
  Skrudinimo šalis
  Italija
  Grynasis kiekis
  65 g
 • „Gimoka“ koncerno ištakos siekia mažą šeimos verslą. Skrudinimo namai „Gimoka“ buvo įkurti daugiau nei prieš 30 metų Padelli šeimos aistros dėka, o šiandien įmonei vadovauja antroji karta. Skrudinimo namų istorija prasidėjo jo įkūrėjo Ivano Padelli 1982 m. Lecco mieste. „Gimoka“ kūrėjų ir jų dabartinių savininkų aistra bei daugiau nei 30 metų patirtis kavos rinkoje kepsnį pavertė vienu iš pirmaujančių kavos platintojų Italijoje, aptarnaujančiu daug prestižinių Italijos barų, individualių ir verslo klientų. Įmonė, kuri iš pradžių buvo šeimos įmonė, tapo didele korporacija, turinčia tarptautinį mastą. Šiuo metu skrudintuve kasmet perdirbama daugiau nei 20 000 tonų kavos.

  „Gimoka“ sujungia tradicijas ir naujoves. Itališkas kavos meistriškumas derinamas su aukštos kokybės technologijomis, kad geriausias espresso būtų prieinamas kiekvienam kasdien: namuose, darbe ar lauke. „Gimoka“ kavos atspindi itališką skonį, kultūrą ir gyvenimo būdą. Skrudintojas įsitvirtino kaip pagrindinis kavos rinkos novatorius ir yra itališkos kokybės bei tradicijų simbolis.

  Prekių nuotraukos skirtos tik iliustraciniams tikslams ir yra pavyzdinės. 
 • NAUJIENLAIŠKIS

  MŪSŲ PARDUOTUVĖS

  VILNIUJE
  V. Pociūno g. 8, Vilnius, (PC Vilnius Outlet) priešais RIMI kasas

   

  KLAIPĖDOJE
  H.Manto 90-1, Klaipėda, (PC STUDLENDAS) priešais IKI kasas