Prekių katalogas

Kavos rinkinys "VIP"

 • Kraunamos nuotraukos

  Kavos rinkinys "VIP"

  69.99
  91.70 Sutaupykite 21.71
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Į krepšelį 
  Lizingo skaičiuoklės
  • gf
  • ml
  Skaičiuojama...

  "100 proc Arabica"- rinkinys tikriems kavos gurmanams. Tai itin švelnios, premium klasės kavos pupėlės. Kurios palieka intensyvų poskonį burnoje. Tai nepakartojami aromatai iš įvairių pasaulio šalių. 

  Gamintojas
  Lavazza
  Pupelių tipas
  Arabika ir Robusta
 • - Lavazza "Gold Selection" 1kg
  Auksinis pasirinkimas! Tai kavos pupelių mišinys,pagamintas iš plautų ir naturalių kavos pupelių, kurios surinktos iš Brazilijos, Centrinės Amerikos ir Azijos plantacijų. Ypatingai švelnaus ir saldaus skonio pupelės, kurios palieka intensyvų poskonį burnoje. Tai nepakartojamas skonis iš auksinės Lavazza kolekcijos.
  - Diemme "Oro" 1kg.
  DIEMME Oro (100% arabika) tai išskirtinis mišinys iš aštuonių skirtingų regijonų Centrinės ir Pietų Amerikos (Braziliją Alta Mogiana, Salvadora, Kolumbija Supremo), Afrikos (Tanzanija Kilimanjaro) ir Azijojos (Indija Arabica) arabikos pupelių. Naudojant griežtą žaliavų atrankos metodą.
  - Tonino Lamborghini "Platinum" 1kg.
  Tai aukščiausios kokybės itališka kava, kurios sudėtyje tik pačios geriausios, kruopščiai atrinktos ir meistriškai paskrudintos pupelės. Jai būdingas švelnus, kreminis skonis ir aksominė kavos puta. Kavos gaminimo procesas yra nuolat tikrinamas ekspertų siekiant išgauti geriausią rezultatą. Kava supakuota į aukšto spaudimo pakuotę su vienkrypčiu vožtuvu, kuri pasižymi tvirtumu ir mažu oro pralaidumu. Todėl kava ilgą laiką išlieka aromatinga ir kokybiška.