Prekių katalogas

Vandens filtras JURA CLARIS Pro Smart+

 • Vandens filtras JURA CLARIS Pro Smart+

  Barkodas: 7610917250554

  Išmanusis vandens filtras JURA CLARIS Pro Smart+

  Kavos sudėtyje yra 98 % vandens. Tad norint paruošti išskirtinio skonio kavą, labai svarbu naudoti aukščiausios kokybės vandenį. JURA siūlo dar vieną inovaciją - vandens filtrą „CLARIS Pro Smart+“. Vandens filtravimo technologija užtikrina efektyvesnę kavos aparato higieną, pradedant nuo pačios vandens talpos. Pasirinkę „CLARIS Pro Smart+“ padidinsite savo kavos aparato apsaugą, gaminio saugumą ir eksploatavimo trukmę ir kiekvieną kartą galėsite mėgautis tobulu kavos puodeliu.

  Gamintojas
  JURA
  Priežiūros tipas
  Filtras
 • Apatinėje CLARIS filtro kasetės dalyje yra natūralių veikliųjų medžiagų kapsulė, stabilizuojanti vandenį talpoje bei mažinanti kalkių nuosėdų susidarymą vandens talpos dugne. Ji veikia dėl natūralaus vandens judėjimo vandens talpoje, kuris nuolat švelniai teka per kapsulę, nenaudojant papildomos energijos ar specialaus mechanizmo. Kaip ir anksčiau, viršutinėje CLARIS filtro kasetės dalyje, naudojant jonų apsikeitimą ir aktyviąją anglį su aukštyn tekančia vandens srove, filtruojamas tikslus vandens kiekis tobulam kavos puodeliui.

  Dėl RFID technologijos kavos aparatas atpažįsta ar įdėtas filtras ir automatiškai įjungia atitinkamą režimą. Aparatas nuolat kaupia informaciją apie filtro naudojimą ir įspėja, kai baigiasi filtro resursas. Todėl filtrą daug lengviau pakeisti nei anksčiau. Be to, užtikrinamas optimalus „CLARIS Pro Smart+“ filtro efektyvumas.

  Dar didesnė higiena ir švara
  CLARIS Smart+ pagerina laiko patvirtintą profesionalų „up-flow“ principą, kuris kiekvieną kartą išfiltruoja tikslų vandens kiekį, kurio reikia ruošiant kavą. Prie jo pridedant papildomą kapsulę su natūraliomis veikliosiomis medžiagomis vandens talpos valymui. O kas yra „pliusas“? Dėl natūralaus vandens judėjimo vanduo nuolat švelniai teka per kapsulę, stabilizuodamas jį per sąlytį. Rezultatas – mažiau kalkių ir maksimali švara vandens talpoje

  Pritaikytas bet kokiam vandentiekio vandeniui filtruoti
  Dėl naujoviškos formulės filtro kasetės tinka bet kokio vandentiekio vandeniui. Itin veiksmingos granulės nuolat filtruoja kalcio karbonatą iki optimalaus lygio (net kai vandens kietumas mažas) ir efektyviau nei bet kada anksčiau, sumažina kenksmingų ir skonį bloginančių medžiagų, pavyzdžiui, chloro, kiekį. Tai išlaiko svarbius mineralus ir fluoridus, kurie padeda perteikti skonį. Optimalus kalcio karbonato lygio stabilizavimas vandens talpoje ir veiksmingas filtravimas ruošiant kavą, užtikrina optimalią higieną ir vandens kokybę, kad būtų išgaunamas tobulas kavos aromatas. 

  * CLARIS Smart tinka šiems kavos aparatams su Išmaniąja Vandens Sistema (I.W.S.®):

  GIGA X3G2 (EA) / GIGA X8G2 (EA) / WE6 / WE8 (2016) / WE8 (2019ff) / X10 / X6 / X6 (EA) / X8 (EA)

  Prekių nuotraukos skirtos tik iliustraciniams tikslams ir yra pavyzdinės. 
 • NAUJIENLAIŠKIS

  MŪSŲ PARDUOTUVĖS

  VILNIUJE
  V. Pociūno g. 8, Vilnius, (PC Vilnius Outlet) priešais RIMI kasas

   

  KLAIPĖDOJE
  H.Manto 90-1, Klaipėda, (PC STUDLENDAS) priešais IKI kasas