Prekių katalogas

Karšto šokolado kapsulės, tinkančios Nespresso kavos aparatams Gimoka "Cioccolata" 10vnt.

 • Karšto šokolado kapsulės, tinkančios Nespresso kavos aparatams Gimoka "Cioccolata" 10vnt.

  Barkodas: 8003012014852

  Gimoka Cioccolata - Išskirtinio skonio, intensyvaus ir nepakartojamo skonio kakavos gėrimas, idealiai tinkantis energijos ir jėgų pertraukai bet kuriuo paros metu. Paruoštas iš kakavos ir pieno miltelių, supakuotas į kapsules apsauginėje aplinkoje.

  Kavos tipas
  Kavos kapsulės
  Kavos aparato tipas
  Nespresso®
  Gamintojas
  Gėrimo porcijų kiekis
  10
  Skrudinimo šalis
  Italija
  Grynasis kiekis
  70 g
 • „Gimoka“ koncerno ištakos siekia mažą šeimos verslą. Rūkymo kambarys „Gimoka“ buvo įkurtas daugiau nei prieš 30 metų Padelli šeimos aistros dėka, o šiandien įmonei vadovauja antroji karta. Rūkymo kambario istorija prasidėjo jo įkūrėjo Ivano Padelli 1982 m. Lecco mieste. „Gimoka“ kūrėjų ir jų dabartinių savininkų aistra bei daugiau nei 30 metų patirtis kavos rinkoje kepsnį pavertė vienu iš pirmaujančių kavos platintojų Italijoje, aptarnaujančiu daug prestižinių Italijos barų, individualių ir verslo klientų. Įmonė, kuri iš pradžių buvo šeimos įmonė, tapo didele korporacija, turinčia tarptautinį mastą. Šiuo metu skrudintuve kasmet perdirbama daugiau nei 20 000 tonų kavos.

  „Gimoka“ sujungia tradicijas ir naujoves. Itališkas kavos meistriškumas derinamas su aukštos kokybės technologijomis, kad geriausias espresso būtų prieinamas kiekvienam kasdien: namuose, darbe ar lauke. „Gimoka“ kavos atspindi itališką skonį, kultūrą ir gyvenimo būdą. Skrudintojas įsitvirtino kaip pagrindinis kavos rinkos novatorius ir yra itališkos kokybės bei tradicijų simbolis.

  Prekių nuotraukos skirtos tik iliustraciniams tikslams ir yra pavyzdinės. 
 • NAUJIENLAIŠKIS

  Informacija

  Užsisakę naujienlaiškį pirmieji gausite infrmacią apie naujas kavas ar nuolaidas