Prekių katalogas

Kavos kapsulės, tinkančios Nespresso kavos aparatams Gimoka "Bio Crema" 10vnt.

 • Kavos kapsulės, tinkančios Nespresso kavos aparatams Gimoka "Bio Crema" 10vnt.

  Barkodas: 8003012008424

  Gimoka Crema BIO Nespresso yra maltų arabikos ir robustos pupelių mišinys, tamsiai skrudintas, intensyvaus skonio ir aromato, švelnaus saldumo ir rūgštumo. Kava, uždaryta kapsulėse, suderinamose su nespresso kavos virimo aparatais. Kapsulės pagamintos iš biologiškai skaidžios medžiagos, todėl jas galima perdirbti taip pat, kaip ir kitas maisto atliekas.

  Intensyvumas
  9/10
  Saldumas
  7/10
  Kremiškumas
  8/10
  Kavos tipas
  Kavos kapsulės
  Kavos aparato tipas
  Nespresso®
  Gamintojas
  Kavos regionas
  Azija, Centrinė Amerika
  Pupelių tipas
  Arabika ir Robusta
  Kavos ypatybė
  Ekologiška
  Skrudinimo lygis
  Vidutinis tamsus
  Gėrimo porcijų kiekis
  10
  Skrudinimo šalis
  Italija
  Grynasis kiekis
  50 g
 • „Gimoka“ koncerno ištakos siekia mažą šeimos verslą. Rūkymo kambarys „Gimoka“ buvo įkurtas daugiau nei prieš 30 metų Padelli šeimos aistros dėka, o šiandien įmonei vadovauja antroji karta. Rūkymo kambario istorija prasidėjo jo įkūrėjo Ivano Padelli 1982 m. Lecco mieste. „Gimoka“ kūrėjų ir jų dabartinių savininkų aistra bei daugiau nei 30 metų patirtis kavos rinkoje kepsnį pavertė vienu iš pirmaujančių kavos platintojų Italijoje, aptarnaujančiu daug prestižinių Italijos barų, individualių ir verslo klientų. Įmonė, kuri iš pradžių buvo šeimos įmonė, tapo didele korporacija, turinčia tarptautinį mastą. Šiuo metu skrudintuve kasmet perdirbama daugiau nei 20 000 tonų kavos.

  „Gimoka“ sujungia tradicijas ir naujoves. Itališkas kavos meistriškumas derinamas su aukštos kokybės technologijomis, kad geriausias espresso būtų prieinamas kiekvienam kasdien: namuose, darbe ar lauke. „Gimoka“ kavos atspindi itališką skonį, kultūrą ir gyvenimo būdą. Skrudintojas įsitvirtino kaip pagrindinis kavos rinkos novatorius ir yra itališkos kokybės bei tradicijų simbolis. 

  Prekių nuotraukos skirtos tik iliustraciniams tikslams ir yra pavyzdinės. 
 • NAUJIENLAIŠKIS

  Informacija

  Užsisakę naujienlaiškį pirmieji gausite infrmacią apie naujas kavas ar nuolaidas