Prekių katalogas

Kavos aparatas JURA "Z8 Aluminium"

 • Kraunamos nuotraukos

  Kavos aparatas JURA "Z8 Aluminium"

  2799 
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Į krepšelį 
  Lizingo skaičiuoklės
  • gf
  • ml
  Skaičiuojama...

  Profesionali technologija ir neprilygstamas malonumas
  Z8 – tai šveicariško genialumo įsikūnijimas. Naujasis profesionalus „Aroma“ malūnas kaskart nepriekaištingai sumala kavos pupeles, užtikrindamas 12,2 %* intensyvesnį aromatą ir tobulą kavos skonį.

  Vandens tiekimo impulsiniu būdu technologija (P.E.P.®) optimizuoja mažo kiekio kavos gėrimų, tokių kaip ristretto ir espresso, paruošimo laiką. O aksominės pieno putos gaminimo technologija leidžia lengvai paruošti kavos gėrimus su pienu ar pieno puta tiesiog palietus 4,3 col. didelės raiškos jutiklinį ekraną. Z8 sukurtas iš aukščiausios kokybės medžiagų ir pasižymi išskirtiniu dėmesiu detalėms. Šio kavos aparato priekis ir viršus pagaminti iš 3 milimetrų storio aliuminio. Stilingas vandens talpos reljefas ir chromuotas kavos piltuvėlis pabrėžia skulptūrišką aparato dizainą. Z8 integruota „Smart Connect“ jungtis leidžia kavos aparatą valdyti išmaniuoju telefonu ar planšetiniu kompiuteriu, naudojant JURA valdymo programą „J.O.E.®“. 

  Gamintojas
  JURA
 • Profesionalus „Aroma“ malūnas
  Profesionalus „Aroma“ malūnas – tai 12,2 %* intensyvesnis aromatas ir nepriekaištingai sumalta kava visą eksploatacijos laiką. Ištobulinta malūno konstrukcija, užtikrina optimalią malimo kreivę, todėl smulkių dalelių kiekis sumaltoje kavoje leidžia maksimaliai atsiskleisti skoniui. 

  Įspūdinga kavos gėrimų įvairovė
  Šis aukščiausios klasės kavos aparatas išsiskiria įspūdinga kavos gėrimų įvairove. Sodraus skonio aromatingus klasikinius kavos gėrimus, madingus pieniškus kavos gėrimus su lengva, aksomine pieno puta ir net caffè Barista, lungo Barista ar kavą kavinuke visada nepriekaištingai paruošite naudodami „One-Touch Lungo“ funkciją. Pasirinkti iš šešiolikos skirtingų kavos gėrimų galima vos palietus pradžios ekraną, o iš viso galima užprogramuoti net 21 kavos gėrimą. Du vandens siurbliai ir dvi kaitinimo sistemos leidžia vienu metu ruošti kavą ir pieną, kad café au lait jūsų puodelyje būtų tobulo skonio. 

  „One-Touch Lungo“ – lengvi, aromatingi didesnio kiekio kavos gėrimai
  Įkvėptas pasaulinio lygio baristų, Z8 paverčia kavos gėrimą ilgai besitęsiančiu malonumu. caffè Barista, lungo Barista ir kava kavinuke ruošiami naudojant specialią technologiją, kuri leidžia gaminimo metu papildyti kavą karštu vandeniu, todėl užtikrinami sodraus skonio, malonios konsistencijos ir itin gardūs didesnio kiekio kavos gėrimai. Tikras malonumas sielai ir kūnui. 

  Didelis ekranas, aiškus vaizdas
  JURA 4,3‘ didelės raiškos spalvotas jutiklinis ekranas nustato naują sąsajos lygį tarp kavos aparato vartotojo. Ne mažiau įspūdinga nei pats ekranas ir visiškai nauja jo valdymo koncepcija. Pažangios valdymo funkcijos išsiskiria aiškiu pateikimu ir paprastu naudojimu. Nuo šiol visi jūsų mėgstami kavos gėrimai iš tiesų paruošiami vienu rankos mostelėjimu. Užtenka paliesti, perbraukti ir pasirinkti, kad galėtumėte užprogramuoti individualius kavos gėrimus, suteikti jiems pavadinimus, kopijuoti ir keisti jų parinkčių padėtį ekrane. Z8 veikia integruota „Smart Connect“ jungtis, kuri leidžia valdyti kavos aparatą ir nemokama išmaniąja JURA programėle.

  * Profesionalus „Aroma“ malūnas palygintas su standartiniais kavos malūnais