Prekių katalogas

Kavos aparatas JURA "WE8"

 • Kavos aparatas JURA "WE8"

  1690 
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Į krepšelį 
  Lizingo skaičiuoklės
  • gf
  • ml
  Skaičiuojama...

  Kavos gėrimai darbovietėse
  Visur, kur klientai, darbuotojai ir lankytojai gali mėgautis nuostabia kava, atmosfera būna laisva, skatinanti bendrauti ir našiai dirbti.

  WE8 patiks visiems, gyvenime vertinantiems subtilesnius dalykus, platų kavos gėrimų pasirinkimą ir estetiką. Profesionalaus naudojimo elegantiškas kavos aparatas su 3 litrų talpos vandens bakeliu, 500 g talpos pupelių rezervuaru ir maltos kavos talpa, kuriose telpa 25 porcijos, yra tobulas sprendimas vietoms, kur per dieną išgeriama apie 30 puodelių kavos gėrimų.

  Naujos technologijos visiškai pakeičia mėgavimąsi kava. Vienu mygtuko palietimu galima paruošti populiarius kavos gėrimus, kaip latte macchiato, flat white arba cappuccino. Dėl aparato priekyje esančių mygtukų ir šiuolaikiško TFT ekrano, aparatą valdyti bus paprasta net nepatyrusiems naudotojams.

  Aiškių linijų dizainu, paryškintu elegantiškais „Dark Inox“ akcentais, pasižymintis WE8 papuoš bet kokią virtuvę. 

  Gamintojas
  Jura Professional
 • Modernios technologijos tobulam malonumui
  Nesvarbu, ar naudosite vieno palietimo cappuccino funkciją, kad paruoštumėte madingus kavos gėrimus kaip latte macchiato, flat white arba cappuccino, ar pasirinksite kavos ruošimo technologiją impulsiniu būdu (P.E.P.®), optimizuojančią plikymo trukmę ir garantuojančią geriausią greitai paruošiamų kavos gėrimų aromatą – pakaks paliesti mygtuką ir naujuoju WE8, kuriame įdiegtos moderniausios JURA technologijos, galėsite paruošti įspūdingą kavos gėrimų įvairovę. 

  Kavos gėrimų mėgėjams
  Sėkmės sulaukęs biurams skirtas automatinis kavos aparatas dabar dar tobulesnis. Su naujuoju WE8 iš viso galima paruošti 16 skirtingų rūšių kavos gėrimų – tereikia paliesti mygtuką. Vienu palietimu galite pagaminti latte macchiato, dvigubą espresą ar užkaitinti vandens žaliajai arbatai. 

  Švelnios putos plakiklisG2
  Naujasis švelnios putos plakiklisG2 pagamintas iš aukščiausios kokybės medžiagų, malonus pažiūrėti ir liesti. Plakiklis specialiai sukurtas kavos gėrimams su pieno puta, jį naudodami kaskart paruošite cappuccino ir kitus gėrimus su puikia, švelnios tekstūros puta. 

  Pritaikomas bet kokiems reikalavimams
  Reikalavimai kiekvienu atveju gali skirtis, todėl WE8 yra su daugybe programavimo ir pritaikymo galimybių. Maltos kavos ir vandens kiekį galima pritaikyti pagal asmeninius pageidavimus ir naudojamą puodelių ar stiklinių dydį. Be to, galima suteikti pirmenybę tam tikriems kavos gėrimams, kitų rūšių gėrimus padarant neaktyviais. Pageidaujant galima pasirinkti įvairius režimus, kurie, tik įvedus tam tikrą klavišų derinį, leidžia keisti išankstines nuostatas ir puodelio tūrį.