Prekių katalogas

Kavos aparatas JURA "WE6"

 • Kraunamos nuotraukos

  Kavos aparatas JURA "WE6"

  1329 
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Į krepšelį 
  Lizingo skaičiuoklės
  • gf
  • ml
  Skaičiuojama...

  Klasikiniai kavos gėrimai darbo vietoje
  Rami aplinka, kurioje klientai, lankytojai, svečiai ir darbuotojai gali mėgautis puikia kava, skatina bendravimą, stimuliuoja kūribiškumą, išlaisvina mintis. Nei viena darbo aplinka neturėtų būti be jos.
  Naujasis WE6 meistriškai paruošia klasikinius kavos gėrimus – nuo ristretto ir espresso iki café crème. 3 litrų talpos vandens, 500 gramų kavos pupelių talpa ir 25 porcijų kavos tirščių talpa paverčia elegantišką profesionalams skirtą kavos aparatą idealiu sprendimu vietoms, kuriose kiekvieną dieną pagaminama apie 30 kavos gėrimų. Inovatyvios technologijos iš pagrindų pakeičia mėgavimąsi kava. Naudotis kavos aparatu paprasta net nepatyrusiems naudotojams dėl aparato priekyje esančių mygtukų ir modernaus 2,8 colių ekranėlio. Karšto vandens ir garo ruošimo jungiklis buvo projektuotas daugybę kartų, kad būtų pasiekta, ergonomika – valdymas, patogus kiekvienam vartotojui. Vieniems, tai menkniekis, tačiau mums – žingsnis į priekį tobulumo link.  

  Gamintojas
  Jura Professional
 • Pažangiausios technologijos – tobulo malonumo akimirkai
  12,2 %* daugiau aromato ir nuolatinė aukšta malimo kokybė per visą eksploatavimo laiką yra pagrindiniai „Professional Aroma Grinder“ pranašumai. Patobulinta malimo geometrija pasiekia optimalią malimo kreivę,kas užtikrina didesnę smulkių dalelių dalį kavoje, o tai garantuoja, kad skoniai atsiskleis iki tobulumo.

  * „Professional Aroma Grinder“ lyginama su kitais kavos malūnais. 

  TÜV sertifikatu įvertintos higienos garantija
  Darbo vietoje būtina rūpintis švara ir higiena, todėl integruotos skalavimo ir valymo programos bei specialiai JURA kavos aparatams sukurtos valymo priemonės užtikrina tobulą higieną vos vienu mygtuko paspaudimu - „TÜV Rheinlan“ sertifikatu įvertinta visapusė higienos sistema užtikrina, kad kavos aparatas WE6 puikiai tinka vietoms, kuriose vadovaujamasi RVASVT* principais.

  * Rizikos veiksnių analizė ir svarbieji valdymo taškai 

  Prisitaikymas prie kiekvieno Jūsų poreikio
  Žmonių poreikiai skiriasi, todėl WE6 siūlo daugybę programavimo parinkčių ir galimybę aparatą pritaikyti prie savo norų. Sumalamos kavos ir vandens kiekį galima reguliuoti pagal asmeninius pageidavimus ir naudojamų puodelių ar stiklinių dydį. Taip pat suteikiama galimybė parinkti konkrečius kavos gėrimus, išjungiant kitų gėrimų ruošimo funkciją. Pageidaujant galima pasirinkti, kad kavos gėrimų nustatymus ar gėrimo nustatymą pagal puodelio tūrį būtų leidžiama keisti tik nuspaudus tam tikrą mygtukų kombinaciją. Tai padeda eliminuoti bet kokias klaidas tobulam kavos puodeliui paruošti.