Prekių katalogas

Kavos aparatas JURA "IMPRESSA D6"

 • Kavos aparatas JURA "IMPRESSA D6"

  699 
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Į krepšelį 
  Pirkdami galite gauti 6990 taškų.
  Lizingo skaičiuoklės
  • gf
  • ml
  Skaičiuojama...

  Naujas posūkis ruošiant cappuccino
  D serijos kavos aparatams būdingos paprastos, aiškios linijos ir aukšto lygio meistriškumas. Dėl paprastojo teksto ekranėlio ir optimaliai ergonomiško ratuko prietaisą lengva ir patogu valdyti.

  Be to, jį paprasta programuoti ir prižiūrėti. Šiame kavos aparate įdiegtos pažangios technologijos leis vos keliais veiksmais paruošti tradicinius kavos gėrimus, atitinkančius profesionalių baristų kokybės standartus. 

  Gamintojas
  JURA
 • Funkcionalus ir prabangus
  Ypač greitai veikiantis ir lengvai valdomas D6 kavos aparatas per akimirksnį paruoš idealią kavą. Tai lemia patogus paprastojo teksto ekranėlis ir „Easy Cappuccino“ sistema su sukamuoju ratuku. D6 kavos aparatas pateikia naują klasikinio dizaino interpretaciją, papildytą rafinuotomis detalėmis. Techniškai ir ergonomiškai optimizuota „Easy Cappuccino“ sistema leis paruošti nepriekaištingus kavos gėrimus su pienu, pavyzdžiui, cappuccino su gundančiai švelnia ir it oras lengva pieno puta.

  Išskirtinės kokybės kava
  Dėl įdiegtų pažangių naujoviškų sprendimų šiuo aparatu galima paruošti šešis kavos gėrimus, atitinkančius profesionalių baristų kokybės standartus. „AromaG2“ kavos malūnėlis dėl ištobulinto ašmenų malimo kampo užtikrina idealų šviežiai malamų pupelių rupumo lygį, maksimaliai išsaugodamas jų aromatą. Vandens tiekimo impulsiniu būdu technologija (P.E.P.®) optimizuoja plikymo laiką, atskleisdama visą puokštę kavos pupelėse slypinčių aromatų. 

  Paprastas valdymas priekinėje aparato dalyje
  Dėl paprastojo teksto ekranėlio ir optimaliai ergonomiško sukamojo ratuko prietaisą lengva ir patogu valdyti. Naudojantis atskirai įsigyjama „Smart Connect“ jungtimi, jį galima valdyti net išmaniuoju telefonu ar planšetiniu kompiuteriu. 

  Automatiškai filtrą aptinkanti išmanioji vandens sistema (I.W.S.®)
  CLARIS vandens filtrai tiekia aukščiausios kokybės vandenį, kad galėtumėte išgauti nepriekaištingą kavos skonį. Be to, jie apsaugo kavos aparatą nuo kalkių nuosėdų kaupimosi ir sulaiko medžiagas (tokias kaip sunkieji metalai ir chloras), kurios gadina vandens skonį ir kvapą. JURA sukurta išmanioji vandens sistema (I.W.S.®) leidžia maksimaliai panaudoti filtro galimybes. Filtras ir kavos aparatas susieti belaidžiu ryšiu naudojant RFID technologiją. Aparatas automatiškai atpažįsta filtrą. Lengvesnio ir patikimesnio filtro naudojimo būdo dar nėra buvę.