Prekių katalogas

Kavos aparatas JURA "ENA 8 Full Metropolitan Black"

 • Kavos aparatas JURA "ENA 8 Full Metropolitan Black"

  1099 
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Į krepšelį 
  Pirkdami galite gauti 10990 taškų.
  Lizingo skaičiuoklės
  • gf
  • ml
  Skaičiuojama...

  Harmoningas dizainas su lietimui jautriu ekranėliu
  Elegantiškas ir kompaktiškas vieno puodelio kavos aparatas dabar pasižymi itin paprastu valdymu susietu su dirbtinio intelekto technologija. Lietimui jautriame ekrane visi mėgstamiausi kavos gėrimai pasirenkami vienu prisilietimu, o aparato algoritmas atpažįsta jūsų asmeninius pageidavimus ir automatiškai nustato pradžios ekraną.

  ENA 8 gali paruošti 12 aukščiausios rūšies kavos gėrimų, įskaitant naujausias tendencijas cortado ir americano. Nepriekaištinga kavos kokybė išgaunama ne atsitiktinai – ją užtikrina novatoriškos technologijos tokios, kaip VC kompaktinė kintamo dydžio kavos ruošimo kamera, kuri kaskart sudaro idealias sąlygas kavai ruošti. Kavos ruošimo technologija impulsiniu būdu (P.E.P.®) leidžia išgauti intensyvų ristretto ar espresso skonį ir aromatą, o pieno putos gaminimo technologija suformuoja lengvą it plunksna pieno putą cappuccino ir kitiems kavos gėrimams su pienu. 

  Gamintojas
  JURA
 • Kompaktiškas
  Dydis tik 27,1 x 32,3 x 44,5 cm. >Įspūdingas Harmoningas dizainas su chromo detalėmis ir apvali vandens talpa su krištolo struktūros raštu.

  Paprastas
  Spalvotas lietimui jautrus TFT ekranėlis bei dirbtinio intelekto technologija.

  Tikras meistras (profesionalas)
  12 kavos gėrimų vienu mygtuko palietimu – įskaitant cortado ir americano.