Prekių katalogas

Jura parduotuvė

 • JURA – tai automatinių kavos aparatų lyderė visame pasaulyje. Ši šveicarų kompanija pasižymi aukšta kokybe ir pelnytu patikimumu. 

  Kavos aparatai namams

  Platus asortimentas tiek mėgstantiems espresso ar juodą kavą, tiek kavos gėrimų su pienu mėgėjams. JURA kavos aparatai pasižymi kokybe, o savo dizainu tampa ne prietiasu, o interjero detale. 

  Profesionalūs kavos aparatai

  JURA yra žinomas lyderis profesionalių kavos aparatų linijoje. Šie aparatai skirti barams ir kavinėms, viešbučiams - vietoms, kur reikia paruošti didelius kiekius kavos gėrimų. Mūsų asortimente rasite platų JURA profesionalių kavos aparatų pasirinkimą - profesionalių ir sukurtų verslui! 

  Priežiūros priemonės

  Priežiūra yra svarbi norint užtikrinti, jog kavos aparatas veiktų puikiai, o paruošiama kava visada atitiktų Jūsų poreikius. Kol JURA kavos aparatai didžiąją dalį priežiūros atlieka patys, pieno sistemos valymas ir kalkių šalinimas yra svarbi priežiūros dalis, norint visada mėgautis pačiu tobuliausiu gėrimu! 

  Apie Jura

  Fundamentalios šveicariškos vertybės
  Inovacijos, tikslumas, kokybė, patikimumas, tvarumas ir priežiūra – tai JURA DNR šerdis. Šveicarijos bendrovė – tai vienintelis prekės ženklas pasaulyje, dėmesį skiriantis vien tik aukščiausios klasės kavos aparatams, ir aiškiai pozicionuojamas kaip šios rinkos ekspertas. JURA – neabejotina šios rinkos lyderė. JURA kavos aparatai siejami su aukščiausios kokybės kavos gėrimais, absoliučiu naudojimo paprastumu ir pribloškiančiu dizainu.

  Aukščiausios kokybės kavos gėrimai
  JURA kavos aparatus kuria 70 savo darbui atsidavusių inžinierių komanda. Jų tikslas – aukščiausios kokybės kavos gėrimai, visuomet šviežiai sumalta ir vienu mygtuko paspaudimu užplikyta kava. Neseniai JURA inžinieriai sukėlė tikrą revoliuciją – sukūrė vandens tiekimo impulsiniu būdu technologiją (P.E.P.®). Ji užtikrina, kad net ir greitai paruošiami kavos gėrimai būtų nepriekaištingai sodrūs ir aromatingi.

  Absoliutus naudojimo paprastumas
  JURA kavos aparatus su jutikliniu, informatyviu ekranu naudoti ypač paprasta. Vienas iš funkcionalumo pavyzdžių – filtro kasetė ir kavos aparatas susieti belaidžiu RFID technologijos ryšiu. Aparatas automatiškai atpažįsta filtrą ir parenka atitinkamus nustatymus.

  Pribloškiantis dizainas
  Šveicariškas dizainas ir architektūra užsitarnavę puikią reputaciją visame pasaulyje. JURA – tai išraiškingos, aiškios linijos ir aukštos kokybės medžiagos; gaminiai gaminami užtikrinant didžiausią gamybos tikslumą ir neprilygstamą darbo kokybę, siekiant sukurti dizaino elementus, kurių galia, daromas įspūdis ir autentiškumas daugybę metų savininkams leis jausti pasididžiavimą. Be to, JURA aparatą malonu liesti ir mėgautis nekantrumo pojūčiu.

  Tvarumas ir ekologiškumas
  JURA nuo seno rūpinasi aplinkos apsauga ir siekia atsakingai naudoti išteklius bei energiją. Būtent todėl JURA sritis – automatiniai kavos aparatai. Klientus jie sužavi ne tik individualiam skoniui pritaikytais kavos gėrimais, bet ir energijos vartojimo efektyvumu. Be to, JURA leidžia išvengti nereikalingų pakuočių atliekų.

  Priežiūra pasauliniu mastu
  JURA kavos aparatai yra patvarūs. Kokybiškos priežiūros paslaugos užtikrina tinkamą veikimą net ir po ilgų naudojimo metų. Aparato dalys perdirbamos, tad sutaupoma brangių išteklių. Tuo pasirūpina tankus pasaulinis tinklas, kurį sudaro priežiūrai skirtos gamyklos, svetingumo centrai ir įgaliotieji JURA priežiūros centrai. 

  Technologijos

  AROMAG3 MALŪNAS

  Kavos pupelės kiekvieną kartą sumalamos atskirai kavos porcijai, kad ji būtų ypač aromatinga. Galite nustatyti skirtingą malimo rupumą, kokį tik norite. Nuo to priklausys, kiek laiko vanduo turės sunktis pro sumaltą kavą, kad būtų pagamintas ekstraktas. Kuo smulkiau sumaltos pupelės, tuo intensyvesnis skonis. JURA inžinieriai sugebėjo ženkliai padidinti kavos malūnėlio AromaG3 efektyvumą, pakeisdami ašmenų malimo kampus. Galutiniame rezultate išgaunamas pilnas kavos pupelių aromatas, nors jos sumalamos dvigubai greičiau.

  SUMANI VANDENS SISTEMA (I.W.S.®) SU CLARIS SMART

  98 % kavos sudaro vanduo. Taigi šaltas grynas vanduo yra būtinas gerai kavai paruošti. Kaitinant vandenį susidaro kalkių nuosėdos. Tad, jei vanduo nebus filtruojamas, nuosėdos pakenks kavos aparatui. JURA siūlo protingą sprendimą – kartu su kavos aparatu įsigyti ir CLARIS vandens filtrą. Tai apsaugo kavos aparatą nuo kalkių nuosėdų kaupimosi ir dėvėjimosi. Iš aparato nereikia atskirai šalinti kalkių nuosėdų. Visada turėsite filtruoto vandens, tad galėsite gaminti itin kokybišką kavą. Naujoji revoliucinė sumani vandens sistema (I.W.S.® ) automatiškai aptinka įstatytą į vandens talpą filtrą ir be papildomo programavimo pradeda juo naudotis.

  SUMANI AROMATINGOS KAVOS RUOŠIMO SISTEMA (I.P.B.A.S.©) IR KAVOS RUOŠIMO IMPULSINIU BŪDU TECHNOLOGIJA (P.E.P.®)

  I.P.B.A.S. užtikrina kavos virimo procesą, kuris leidžia gauti geriausią skonį, ruošiant kavą iš bet kurios rūšies skirtingo skrudinimo intensyvumo pupelių. Virimo įrenginys yra svarbiausias automatinio kavos aparato virimo komponentas. JURA aparato virimo įrenginio kameroje suspaudžiama nuo 5 g iki 16 g maltų kavos pupelių. Pagal savo skonį galite pasirinkti, kokią kavą pagaminsite. Kavos ruošimo impulsiniu būdu technologija naudojama išgauti kuo pilnesnį aromatą iš kavos pupelių, kai kavos gėrimai ruošiami mažais kiekiais, pvz.: espresso ar ristretto – vanduo per sumaltas ir suspaustas kavos pupeles teka ilgesniais intervalais ekstrakcijos laikui prailginti.

  Visą JURA asortimentą galite pamatyti mūsų salone